Eestit

Koos muudame Eesti kõigile paremaks!

ANNETA PANGALINGI KAUDU

VALI TEINE PANK

ANNETUS PÜSIMAKSENA

Aitan Eestit MTÜ
EE327700771004799730

Visioon

Kasvame Eesti suurimaks organisatsiooniks, mis püsiannetajate toel aitab kaasa parema Eesti loomisele.

Missioon

Muuta heategevus läbi püsiannetuste Eestis populaarsemaks, efektiivsemaks ja mõjusamaks – aitame inimestel aidata teisi.

Miks just nüüd?

Usume, et Eesti ja eestlased on valmis toetama neid, kes seda kõige rohkem vajavad!

Kui seni on uusi püsiannetajaid lisatud enamasti telefoni teel, siis suvisel perioodil tehakse seda hoopis ukselt-uksele. Noortel on tore inimesi kohata ja Eestit tundma õppida!

Kuidas annetuste kogujad töötavad?

Aitan Eestit MTÜga teeb hetkel koostööd umbes 20 Eesti tudengit, kes töötavad erinevates eesti linnades. Nad on koolitatud, viisakad ning hästi organiseeritud, et olla kindel, et ühele uksele mitu korda ei koputata ja kõik hea tujuga jäetakse. 

Kuidas Aitan Eestit püsiannetuse kogujad ära tunda?

Annetuste kogujad on tudengid ning nad kannavad alati Aitan Eesit logoga kaelakaarti, millel on nende pilt ja nimi. Nimekiri annetuste kogujatest on ära toodud allpool. Uuest nädalast on peas iga tudengil ilus logoga müts.

Annetajad koguvad ainult püsiannetusi, sularaha ja ühekordseid annetusi vastu ei võta – nii on võimalik neid petturitest eristada. Püsiannetus on võimalik vormistada läbi Aitan Eestit kodulehekülje.

Suur tänu lahketele Eesti inimestele, kelle annetused aitavad meie partneritel lisavahendeid saad. Cris, üks projektis kaasa löövatest tudengitest, jagab muljeid: “See on väga vahva suvepraktika, mida noor saab teha, et valmistuda iseseisvaks eluks ja arendada suhtlusoskust. Oleme rõõmsad, et eestlased on nii sõbralikud ja loodame, et sel suvel vihma tuleb vähe!”

Tudengite nimekiri:

Hannela Liht

Gerda Rand

Kristo Kägu

Kristin Kilter

Liisbet Antsaar

Kristiina Köster

Liisa Veliste

Regina Peržinski

Anete-Grete Jõgi

Lisete Jõema

Ninelle Maistruk

Sander Säde

Markus Martsepp

Kuidas sündis Aitan Eestit MTÜ?

Tänapäeva noored tunnevad, et ei pea valima enda ja teiste heaolu vahel - aidata saab paljudel viisidel

Eesti unistus on pikalt olnud jõuda võimaluste poolest tõeliselt Lääne-Euroopaga samale tasemele. Kunagi pole elu täiuslik ja alati on, mida tarvis muuta, mis võiks olla teisiti ja neid, kes kannatavad ebaõiglaselt. Siiski oleme samm-sammult näinud elu paranemist! On nii palju, mille eest olla tänulik! Elame riigis, mis on järjest turvalisem, ligipääs haridusele ja tervishoiule üha parem, palgatase tõuseb ning suur osa inimestest ei pea mõtlema vaid sellele, kuidas homme toitu lauale saada. Meie kultuur on rikas, meie ideed maailmatasemel! 

Nagu ikka, ei tähenda paljude edu kõikide edu. Alati on neid, kes vajaksid abi ja toetust. Just seda tähendabki tõeline heaoluühiskond – märkame ja aitame kõiki!

Ideaalses maailmas kaasnevad võimalustega endale parem elu luua ka võimalused teisi aidata. Üks võimalus on oodata, kuni teised/riik/kesiganes midagi ette võtab, kuid see ei ole parim lahendus. Parim on hoopis ise midagi teha ja sellega näidata eeskuju!

Aitan Eestit mõte on viia kokku neid, kellel on midagi anda nendega, kes midagi vajavad. Annetuste kogumisega tegelevad enamasti noored – nemad suudavad anda oma aega ja julgust, et seda sõnumit levitada. Eesti inimesed saavad panustada püsiannetusega või vähemalt selle mõtte tutvustamisega teistele. Aitan Eestit MTÜ võimaldab organisatsioonidel leida vahendeid, kui neil selleks abikäsi või oskuseid muidu napiks!

Annetan hea meelega, kuid mõnikord on raske teha parimat valikut, kus raha tõesti abivajajani jõuaks. Tore, et Aitan Eestit pakub sellist võimalust! Mina olen perega püsiannetaja!
Jaak Roosaare
Autor, investor
Mul on väga hea meel, et olete mõtlemas perevägivalla ohvreid aitavate organisatsioonide toetamisele! Kardame, et COVID-19 mõjul on naiste ja laste pöördumiste arv järgneva 18-24 kuu jooksul suurenemas ja igasugune abi on teretulnud!
Pille Tsopp-Pagan
Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevjuht
Suur tänu, et töötate ka selliste organisatsioonidega, mis ei tegele ainult juba tekkinud probleemide lahendamisega, vaid aitavad neid ka ära hoida!
Kersti Loor
Kersti Loor
Junior Achievement tegevjuht

Partnerid - organisatsioonid, keda sinu püsiannetus toetab!

Kui soovid samuti meiega koostööd teha, siis palun kirjuta info@aitaneestit.ee