Go to Top

Aitan Eestit on üks ägedaim Eesti heategevus, sest seda toetades on võimalik jõuda väiksemate heategevusteni, mis lahendavad olulisi probleeme Eestis, aga mis tihtipeale laiema üldsuseni ei jõua kuna nad pole nii tuntud.

Mulle meeldib Aitan Eestit juures peamiselt see, et ei pea pikalt mõtlema kellele annetada, ühe annetusega saab aidata paljusid.

Tallinna Ülikooli pedagoogika esimese aasta tudeng. Mulle meeldib Aitan Eestit, sest toetab just väiksemaid MTÜ-sid ning ei ole vaja valida ühte kindlat, kellele annetada.

Mulle meeldib, et AE aitab just väiksemaid MTÜ-sid millest paljud inimesed kuulnud ei ole ja ühe annetusega saab paljusid aidata

Sellise kastist väljas projektiga kaasa lüües tunnen, et teen ülikooli kõrvalt midagi tõeliselt kasulikku. Samas saan ka võimaluse kohtuda igapäevaselt nii vingete erinevate inimestega.

Minu soov on tõsta eestlaste seas teadlikkust heategevuse kohta. Teen Aitan Eestiga koostööd, kuna mulle meeldib nende missioon, ''Muuta heategevus läbi püsiannetuste Eestis populaarsemaks, efektiivsemaks ja mõjusamaks – aitame inimestel aidata teisi.

Olen parasjagu TalTechi tudeng, teen trenni, loen raamatuid, teen muid tudengi asju. Otsustasin Aitan Eestit MTÜ-ga liituda kuna leian, et ka väiksemad heategevused vajavad tähelepanu ning see on just see, mida Aitan Eestit neile võimaldab.

Mulle meeldib, et Aitan Eestile annetades saab ühe heateoga aidata paljusid