Naerata Ometi MTÜ

Kes oleme ja millega tegeleme?

Aitame puudustes peresid, lapsi ja terviseprobleemidega inimesi. Aita meil aidata!

Oleme toetanud palju Eesti inimeste ravi välismaal (Hiinas, Venemaal, Saksamaal, Rootsis jne), kui Eestis puuduvad vastava haiguse raviks piisavad meditsiinilised võimalused. 

Jõulude ajal teeme traditsioonilist projekti “Jõulud haiglas”, mille raames viime kingitused haiglate lasteosakondades viibivatele lastele, eelmisel aastal kaasasime projekti ka mitmed väikelastekodud ja aitasime heade inimeste toel täita laste kingisoove.

Naerata Ometi MTÜ on tegutsenud alates 2009 aastast, aidates peamiselt Eesti puudustes peresid ja lapsi, alates 2020 aastast otsustasime laiendada enda tegevust ka Läti Vabariiki, kuna juba varasemalt oleme aidanud paljusid Läti piiri äärseid peresid.

Meie peamiseks tegevuseks on aidata puudustes peresid, erivajadusega lapsi ja raviprobleemidega inimesi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele.

Eesmärgid:

  • Erivajadustega lastele suunatud projektide elluviimine – peaasjalikult oleme abi suunanud peredele, kes on majanduslikult raskes olukorras, et oma lapsele ise vajalikku abi võimaldada ning keda paraku riik piisaval määral ei toeta.
  • Majanduslikes raskustes olevate perede abistamine! – Oleme abistanud ja abistame ka edaspidiselt majaduslikes raskustes vaevlevaid peresid. Peamiselt vajalike asjadega.
  • Raviprobleemidega laste ja täiskasvanute abistamine – Taastusravi, välismaiste operatsioonide ja ravi toetamine.
  • Erivajadustega laste ja nende perede nõustamine ja suunamine – Kõiki projekte me ise toetada ei jõua, kuid alati oleme valmis abistama infoga ning suunama ja nõustama abivajajaid.
  • Ühiskonna tähelepanu pööramine erivajadustega laste ja puudustkannatavate peredega seotud küsimustele! – Soovime, et ühiskond muutuks hoolivamaks, teadlikumaks ja sallivamaks